GİRESUN - GÖRELE - GÜNEYKÖY KÖYÜ
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güneyköy mensuplarının paylaşım alanı ***Guneykoy.Net***

AnasayfaKapı*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çanakkale organizasyonu ile alakalı

4 posters
YazarMesaj
yusuf
Güney Köylü
Güney Köylü
yusuf

Erkek
İş/Hobiler : Sigorta
Ad, Soyad : Yusuf KARATAŞ

Kişi sayfası
Deneme Alanı:

Çanakkale organizasyonu ile alakalı Empty
MesajKonu: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/23/2008, 11:59

Çok değerli Gurbetde yaşayan köylülerimize engin hoşgörülerine sığınarak biraz daha sitem edeceğim bildiğiniz gibi Köylülerimizi hiçbir ücret talep etmeden ÇANAKKALE'ye götürebilmek için ZİYA kardeşimiz 2 haftadır çalışıp çırpınıyorki 70-80 kişiyi çanakkaleye götürmek için fakat dernek yönetimi olarak bizler talep patlaması olacağını düşünerek bu sayıyı 130-180 arası olacağını düşünüyorduk ve ek otobüs kiralamanın yollarını ararken gördükki o kadar ısrara rağmen halen 20-30 kişi yani bir otobüsü bile dolduramadık ne yazıkki ve ben bundan utanç duyuyorum bizlerde hiçmi istek yok Atalarımızın bizim için kazandığı bu değerli beldeyi her karışında şehit kanı kokan bu cennet mekanı görmek için hiçmi istek duymuyoruz bu duyarsızlık bu vurdum duymazlık niye bunuda anlamış değiliz en azından katılmak istiyoruz fakat işlerden dolayı katılamıyoruz diye aramanızı isterdik konuyu daha fazla uzatıp başınızı ağrıtmak istemiyorum bu duyarsızlığa pes diyorum kimsede kusura bakmasın.

Ziya kardeşimizin bu organizasyon için verdiği emeğe üzülüyorum Zeliş kardeşimizin İnternet sitesi için verdiği emeğe üzülüyorum lütfen verilen bu emeğe sahip çıkalım ve üzerimizdeki bu vurdum duymazlıkdan bir silkinip kurtulalım hep beraber elele birşeyler yapalım Daha önceki "bu topraklar üzerine hakkımız var" diye yazımda belirttiğim gibi Eğer bizler doğru adres değilsek, toplumda her zaman kanaat önderleri vardır, zamanı gelince muhakkak ortaya çıkacaklardır.

Biz unvan değil, hizmet etmek için varız. “Toplumun önüne geçebilecek önderlerin bayrağı altında da hizmet etmeye varız.

Yusuf KARATAŞ
http://guneykoy.net
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek
İş/Hobiler : MÜZİK,POLİTİKA,MOTORSPORLARI,SATRANC...
Ad, Soyad : ziya gokalp sahin

Kişi sayfası
Deneme Alanı: Deneme

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/23/2008, 12:20

Yusuf abi ifade ettiklerinde gerçekten haklısın. 1 Otobüsümüz var böyle bir imkan geçmiş elimize İmkan Allah'tan biz vesileyiz.Böyle bir program yapmaya kalksanız bireysel olarak ya da toplu olarak harcanacak para en azından 5.000.00 ytl. bu işleri bilenler bunun maliyetlerini daha iyi bilirler.Hadi maliyeti geçtik, bu yolda dostluğumuz,arkadaşlığımız,kardeşliğimiz gelişecek peki ya bu; işte buna paha biçilemez.Zeliş hnm.dan son bir kez rica edicem sizide yoruyoruz ama bir defa daha çanakkale ile ilgili tüm mail adreslerine bir mail daha atarsa çok memnun olurum.

Teşekkürler.

(Not : Yusuf abinin sözlerindeki sitem kişisel değil toplu halde ...Yusuf abi'de aynen bizim gibi Tur peşinde değil Turan peşindedir.Bir araya gelmemizi sağlama peşindedir.Birbirimize bağlanalım peşindedir.Dostluk peşindedir.Kardeşlik peşindedir.Bu açıdan bakarak bizi anlamaya iletişimimizi daha da kuvvetlendirmeye gayret edelim. )
http://ziyagokalp.spaces.live.com
YASİN
Güney Köylü
Güney Köylü
YASİN

Erkek
Ad, Soyad : TUNCAY TÜFEKÇİ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/23/2008, 21:22

ya arkadaşlar bu nasıl iştir? dernek toplantısında ben çanakkaleye gitmek isiyorum diyenler nerede? ya sadece gitmek için ben 4 kişiyim hadi şu otobüsü dolduralımda en azından bir araya gelip beraber bir şeyler yapmış olalım .bunlar hep birer başlangıçtır.atın şu üzerinizdeki miskinliği illahi bir araya gelmek için cenaze veya düğünmü olması gerekiyor(gerçi ozamanda bir bahane bulunurya!!!) hadi oradaki o atmosferide bir yaşayalımda birlik beraberlik ne demekmiş bunu daha iyi anlayalım...
gösterilen çabalarıda boşa çıkarmayalım...
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/25/2008, 11:08

Cümleten Selamun Aleyküm ;

Yaklaşık olarak 1 saat önce Belediye başkan yardımcılarımızdan birisi beni arayarak Ziyacım nasılsın diyerek sözüne başladı.Daha sonra sözü otobüse getirerek iç işlerinden yetkililerimiz için kontenjan sıkıntımız var o nedenle senden otobüs istiyorum dedi.Başkanım sizi öğleden sonra arayıp yanıt vereceğim diyerek telefonu kapattım.Bu gün en fazla saat 14:00'e kadar vaktimiz var Durumu umarım anlıyorsunuzdur.Sizlerden haber bekliyorum.Haber olmazsa gönlümden ve aklımdan geçen o birlikte vakit geçirme projesinin Çanakkale ayağından vazgeçiyorum.Ama yine de yılmak veya sıkılmak yok.Bilgilerinize ...
Zeliş
Admin
Admin
Zeliş

Kadın
İş/Hobiler : Ebruzencik :)
Ad, Soyad : Taz :)

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/26/2008, 14:47

Ziyagökalp arkadaşım ben daha önceden bi 10 kişi getireceğimi söylemiştim. Bazılarının adını yazmıştım diğerlerini yazamadım ama iletişim numarası aynı. isimleri şimdi yazamayacağım yaklaşık 5 gündür şehir dışında olduğumdan siteye uğrayamıyorum. Ondan yazamıyorum. Biraz geç oldu bu yazım ama kusura bakmayın.
http://www.guneykoy.net
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/26/2008, 15:45

Merhaba Zeliş kardeşim ; En azından geri dönme zahmetinde bulunman bile çok büyük bir incelik teşekkür ederim.Çanakkale gezisi fırsatı bu seferlik elimizden kaçtı.1 ay içinde eğer ortam bulabilirsem sırf bana isim verenler için bi ayarlama yapmaya çalışacağım buna senin bahsettiğin 10 kişi ve geride kalan 11 kişiyi dahil edicem.Kısmet inşallah mevlam nasip ederse en azından bunu başarırız.17 yaşımdan beridir bir çok oluşum içinde yer aldım.Özellikle son 2 senedir teşkilatlanmaların,yeni oluşumların içinde çalıştım.Neticede şuanda Başkanı olduğum 200 kişilik bir gençlik meclisi var.2 tane birbirinden bağımsız yöneticisi olduğum yüzlerce üyesi olan dernekler var.Hepsinde bu başarıya çalışarak kendine ve karşımdakilere güvenerek ulaştım.Hayatımda ilk kez bir işi elime aldım ve başaramadım.Bu durumu ömür boyu unutmayacağım.Ama şunu öğrendimki Yusuf abilerin,Amcamların işleri hakikaten zormuş.Şimdi bunu daha iyi idrak ediyorum.Hakikaten zormuş.Artık bu durumu daha çok sevdim.Bir söz vardır zoru sevene kolay zor gelir diye...Öz eleştiri yapmam gerekirse çok hafife aldım demek ki sonu böyle oldu.Şimdi yeniden başlıyoruz.Özellikle gençler olarak Senden ve Yusuf kardeşim yardım istiyorum.Beraber hareket edelim.Lütfen rica ediyorum...Umarım kendimi ifade edebilmişimdir.Her şey için teşekkür ederim.
YASİN
Güney Köylü
Güney Köylü
YASİN

Erkek
Ad, Soyad : TUNCAY TÜFEKÇİ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime6/27/2008, 09:32

HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR ...
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Çanakkale organizasyonu ile alakalı   Çanakkale organizasyonu ile alakalı Icon_minitime7/22/2008, 16:18

MEvlam neyi nasip ettiyse onu yaşıyoruz Smile

Çanakkale organizasyonu ile alakalı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-