GİRESUN - GÖRELE - GÜNEYKÖY KÖYÜ
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güneyköy mensuplarının paylaşım alanı ***Guneykoy.Net***

AnasayfaKapı*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

s.a

3 posters
YazarMesaj
güneyköylü
Yeni Üye
Yeni Üye
güneyköylü

Erkek
İş/Hobiler : bankacı
Ad, Soyad : güney köylü

s.a Empty
MesajKonu: s.a   s.a Icon_minitime5/3/2008, 22:49

öncelikle hayırlı uğurlu olsun forum siteniz veya sitemiz.
bende bir güneyköylüyüm fakat gördügüm kadarıyla insanlarımız hemşerilerimiz duyarsız.
aslında önce hatayı kendimizde aramak lazım;en basit örnegi kendim,güneyköylüyüm fakat son 5 yıldır köye gittigim yok, yaz geldimi akdenize ege ye kaçmayı biliyoruz fakat topraklarımıza memleketimize sahip çıkmayı bilmiyoruz beceremiyoruz.
aman ne işim var yazın köyde diyor çogu genç, bütün bir yıl çalıştık bir ay tatil yapacagız onda da köye ye gidip fındık mı toplayacagım veya kös kös evde oturacakmıyım diyor, giderim antalyaya babalar gibi tatilimi yaparım diyor, emekli oluncada yerleşirim köyüme diyor.
şahsen bir çok genç arkadaşımız öyle düşünüyor, ama gün geliyor yaşlanıyor emeklilik zamanı geliyor köyüne gidince kimse hatırlamayacak onu.(beni köyde dogru dürüst tanıyan çıkmayacagı gibi)
fazla dallandırmak budandırmak istemem, bende geldim diyecegim ama ne faidem dokunur bilemem,köyle bir baglantım kalmadı, sadece isim olarak mahlaz olarak bilirim bir çogunuzu görsem tanımam.
ne yapabiliriz birlik beraberlik için, en basit örnegi köyde/güneyköylü olupta gurbette yaşayanların (istanbuldan izmir almanya vs.) herkeste cep telefonu vardır. değişik progrmalar sayesinde hepsine birer mesaj yollanabilir. web sitemiz açıldı sizide bekleriz tarzında, olmadı toplantılar yapılıyor, buralara gençleri özendirmek gerekir.toplantıya atıyorum çavuşgilden bir kişiyi çagırıldıgında oglunuda getir felan denilsin.
ne bilim işte sadece site kurucuları ve etrafındaki insanlar biliyor sitenin varlıgından,güneyköy.net e bakıyorsun belli kişilerin resimleri, biraz şahsi degilde genel olsa daha iyi olur.
saglıcakla
benden bu kadar....
https://guneykoy.yetkin-forum.com/
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

s.a Empty
MesajKonu: Geri: s.a   s.a Icon_minitime5/5/2008, 08:34

Aleykum selam, hoş geldiniz.. Forumu sessiz bırakmamanız dileği ile..
https://guneykoy.yetkin-forum.com
yusuf
Güney Köylü
Güney Köylü
yusuf

Erkek
İş/Hobiler : Sigorta
Ad, Soyad : Yusuf KARATAŞ

Kişi sayfası
Deneme Alanı:

s.a Empty
MesajKonu: Geri: s.a   s.a Icon_minitime5/5/2008, 11:15

Aramıza hoş geldin güneyköylü......

yazını okudum ve inanki çok beğendim özeleştirin içinde teşekkür ediyorum bundan sonra gönderdiğin mesajların başlığı güneyköy SİTEMİZ diye olmasını temenni ediyorum veyası yok.

Önce şunu bilmeni istiyorum yazıdıklarını aynen yıllarca uygulamaya çalıştık fakat biz ne kadar ısrarcı olduysak tam tersi oldu diyebiliriz hatta gençleri kaynaştıralım diye turnuvalar düzenledik piknikler gece yemek organizasyonları herneyse bunları sıralamanın anlamı yok tekrar aramıza hoşgeldin diyorum...
http://guneykoy.net

s.a
1 sayfadaki 1 sayfası