GİRESUN - GÖRELE - GÜNEYKÖY KÖYÜ
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güneyköy mensuplarının paylaşım alanı ***Guneykoy.Net***

AnasayfaKapı*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(

+3
Abdurrahim
yusuf
Zeliş
7 posters
YazarMesaj
Zeliş
Admin
Admin
Zeliş

Kadın
İş/Hobiler : Ebruzencik :)
Ad, Soyad : Taz :)

Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Empty
MesajKonu: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime4/18/2008, 13:19

Başka köylerin sitelerini incelediğimde herkes köyüyle ne kadar ilgili alakalı bir arada.. Bizim köylümüz daha kendi sitesine bile uğramıyor :(

En son Zeliş tarafından 4/29/2008, 12:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.guneykoy.net
yusuf
Güney Köylü
Güney Köylü
yusuf

Erkek
İş/Hobiler : Sigorta
Ad, Soyad : Yusuf KARATAŞ

Kişi sayfası
Deneme Alanı:

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime4/18/2008, 16:35

Ne desen haklısın kardeşim gerçekden bende çok üzülüyorum bu ilgisizliğe köy için köylü için verilen bu emeğin karşılığını
beklemiyoruz sadece köylümüzü için gurbetçilerimiz için hazırlanan siteye girmelerini buradan birbirlerinden haberdar olmasını istiyoruz

Bazen düşünüyorum çok şeymi istiyoruz acaba birlik beraberlikden başka
sizlerden rica ediyoruz yaaaaa !!!! hiçmi fırsat bulup internete giremiyorsunuz bakın burada bir emek veriliyor birşeyler paylaşılmak isteniyor birazcık iilgi lütfeeeennnnn

güney köyden bile taa göreleye gidip siteye girenler var sizler nerdesiniz istanbuldakiler
http://guneykoy.net
Abdurrahim
Yeni Üye
Yeni Üye
Abdurrahim

Erkek
İş/Hobiler : BİLGİSAYAR/ BİLİŞİM
Ad, Soyad : M.Abdurrahim EMANET

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime4/24/2008, 17:45

abi haklısın üzülüyorum bu yapılan işlerde emek var zaman var bunların karşılığı alınmadığı zaman bi anlamı olmuyo hiçbirşeyin
Zeliş
Admin
Admin
Zeliş

Kadın
İş/Hobiler : Ebruzencik :)
Ad, Soyad : Taz :)

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime4/29/2008, 21:01

Olur olur, herkes zamanla gelir merak etmeyin Smile
http://www.guneykoy.net
Abdurrahim
Yeni Üye
Yeni Üye
Abdurrahim

Erkek
İş/Hobiler : BİLGİSAYAR/ BİLİŞİM
Ad, Soyad : M.Abdurrahim EMANET

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime4/30/2008, 15:21

Valla sen olur diosan olsun bakalım. Ama No
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek
İş/Hobiler : MÜZİK,POLİTİKA,MOTORSPORLARI,SATRANC...
Ad, Soyad : ziya gokalp sahin

Kişi sayfası
Deneme Alanı: Deneme

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime5/17/2008, 10:04

PERS SULTANI İKİ ADAMI ÖLÜME MAHKUM ETMİŞ.SULTAN'IN ATINA NE KADAR DÜŞKÜN OLDUĞUNU BİLEN MAHKUMLARDAN BİR TANESİ HAYATINI BAĞIŞLARSA BİR YIL İÇİNDE ATA UÇMAYI ÖĞRETEBİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞ.KENDİNİ DÜNYADAKİ TEK UÇAN ATA BİNERKEN HAYAL EDEN SULTAN BUNU KABUL ETMİŞ...DİĞER MAHKUM İNANMAYAN GÖZLERLE ARKADAŞINA BAKMIŞ VE ''ATLARIN UÇAMADIĞINI BİLİYORSUN.NASIL OLUP DA BÖYLE DELİCE BİR FİKİRLE ÇIKABİLDİN ORTAYA..?YALNIZCA KAÇINILMAZI GECİKTİRİYORSUN O KADAR.''PEK DEĞİL.'' ''DEMİŞ BİRİNCİ MAHKUM.''KENDİME DÖRT ÖZGÜRLÜK ŞANSI VERİYORUM.

BİRİNCİSİ:SULTAN BU YIL ÖLEBİLİR.
İKİNCİSİ:BEN ÖLEBİLİRİM.
ÜÇÜNCÜSÜ:AT ÖLEBİLİR
DÖRDÜNCÜSÜ:''BELKİ ATA UÇMAYI ÖĞRETEBİLİRİM.''

BELKİ BİZİM DURUMUMUZ BU KADAR VAHİM DEĞİL AMA ÇIKARILACAK DERS UMUDUMUZU KAYBETMEMELİYİZ.DEDİĞİNİZ GİBİ ZAMANLA OLACAK.BİR ARAYA GELECEĞİMİZ PROGRAMLAR İLE ÖNCE SİTENİN REKLAMINI YAPMALIYIZ KÖYLÜLER ARASINDA VE BİR EYLEM PLANI OLUŞTURMALIYIZ.BUNUN İÇİNDE BİR ARAYA GELMELİYİZ.TABİ YUSUF ABİ VE ZEKİ ABİ OLMADAN OLMAZ. Smile
http://ziyagokalp.spaces.live.com
YASİN
Güney Köylü
Güney Köylü
YASİN

Erkek
Ad, Soyad : TUNCAY TÜFEKÇİ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime5/31/2008, 19:47

arkadaşlar iyi diyorsunuzda dahada önemlisi bir araya gelip bir an önce tanışmalıyız.Ya bu kadar kopuk birbirimizden uzak olursak bu iş hiç bir şekilde yürümez diye düşünüyorum.En azında herkes birbirinin msn kaydetsinde tanışma fırsatı bulalım.Birbirimizi her konuda bilgilendirelim.selamlar...
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime6/1/2008, 09:22

Haklısın seninle benim msn adreslerimiz mevcut şöyle bir şey yapalım mı ? Zeliş hnm'dan rica edelim.Forun içine üyelerinin msn adreslerinin bulunduğu bir bölüm ayarlayabilirse oradan herkes birbirinin adresini ekler hem gün için sürekli ilişki içinde olmuş oluruz.hem arada kaynaşma sağlarız ama buluşma programı yapmalıyız.
YASİN
Güney Köylü
Güney Köylü
YASİN

Erkek
Ad, Soyad : TUNCAY TÜFEKÇİ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime6/25/2008, 10:46

MSN ADRESLERİMİZİ YAZMAK GÜZEL BİR ŞEY OLUR ,ENAZINDAN HERKES BİRBİRİYLE TANIŞABİLİR
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime6/26/2008, 14:50

Benim msn adresim guneykoy@msn.com Smile
https://guneykoy.yetkin-forum.com
Zeynel KARATAŞ
Yeni Üye
Yeni Üye
Zeynel KARATAŞ

Erkek
İş/Hobiler : ÖĞRETMEN/ Eğitim-Öğretim
Ad, Soyad : Zeynel KARATAŞ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime7/16/2008, 00:05

Bu forumda haftalık günlük buluşma saatleri belirleyelim ve de ondan sonra ....
Olabilir mi?
Güneyköylülerin çoğunun haberi var mı acaba?
Dernek toplantılarına katılımlardan bazı çıkarımlar elde ettik ti sanırım...
Ama Ziya arkadaşımızın anlattığı öyküdeki misal,
"ASLA UMUDUMUZU KAYBETMEYELİM"
"YARATILANI SEVELİM YARATANDAN ÖTÜRÜ"

Sevgiyle kalın dostlarr....
Zeynel KARATAŞ
Yeni Üye
Yeni Üye
Zeynel KARATAŞ

Erkek
İş/Hobiler : ÖĞRETMEN/ Eğitim-Öğretim
Ad, Soyad : Zeynel KARATAŞ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime7/16/2008, 00:08

Bu arada Ziya Gökalp arkadaşım...
Seni ben tanımıyorum.
Hakkında biraz açıklamalı bilgiler yazarsan, örneğin kimlerdensin, sevinirim.
Selamlar....
Bu arada ben Zeki Karataş'ın bir büyüğü....
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü
ziyagokalp

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime10/7/2008, 11:39

Zeynel abi biraz geç bir yanıt olacak.Uzun süredir forumumuza katılamıyorum.Öncelikle bu durumdan ötürü hepinizden özür dilerim.Kendimi tanıtacak olursam.Bazı insanlar vardır sözlerle anlatılır ve tanınır , bazılarıda vardır sözlerle değil yaşayarak tanırsın.Bence bende yaşayarak tanınacak biriyim.Yaş olarak zannediyorum forumda en küçüklerden biriyim.21 yaşındayım.10/04/1987 tarihinde İst. Şişlide dünyaya gelmişim.Musu Kadir'in oğlu Musu Mehmet Ziya'nın torunu Muammer Şahin'in oğluyum.Bu yaşıma kadar sıradan bir hayat süremedim gerçi sürmeyide istemezdim heralde her gün bir aktivitede,çalışmada,dernekte,belediyede vs. derken sosyal anlamda yoğun bir hayat yaşıyorum.Genç yaşına rağmen bir çok sivil toplum kurum ve kuruluşunda yöneticilik yapıyorum.Yoğun bir tempom var.Bunların dışında Otomotiv Sektöründe Hasar danışmanlığı yapıyorum.İstanbul Maltepe'de ikamet ediyorum.Köyüm adına yeni sesler yeni soluklar oluşturma çabasıbdayım.Ancak son 3 aydır mevcut yoğunluğum içinde köyümüz ile ilgili bir çalışma yapamadım.Aynı anda bir kaç kongre atlattım.Neyse ki bu süreçleri geçtim.Şimdi önümde yerel seçim çalışmaları var.Ağırlığımızı bu noktada yoğunlaştırıyoruz.Mart 2009 seçimlerinin ardından bahar aylarına doğru köyümüz ile ilgili çalışmalara tüm hızımız ile başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.Sizlerin desteği ile gençlerimizle çok güzel şeyler yapacağımız inancındayım.Kendinize iyi bakın görüşmek üzere...
yusuf
Güney Köylü
Güney Köylü
yusuf

Erkek
İş/Hobiler : Sigorta
Ad, Soyad : Yusuf KARATAŞ

Kişi sayfası
Deneme Alanı:

MesajKonu: Geri: Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(   Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :( Icon_minitime7/3/2009, 11:45

Zİyacığım malesef ilgi yok siteye sende uğramıyorsun ne oldu otobana çıktık gidiyorduk ne güzel 180 le giderken fren yapılırmı kardeşim

Güneyköy Mensupları Köyünü Hiç Svmiyor :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-